آخرین هشدار

توافق جبهه ی سوریه دمکراتیک با دولت بشار اسد
این همان پروژەی کانتون بازی در کوردستان ایران و دام دولت استعمارگر ایرانی برای ملت کوردستان میباشد. اگر توجه کرده باشید ما به مخاطبین و ملت کورد هشدار بدهیم در مورد اتفاقاتی که قرار است در آینده برای این خاک و این سرزمین و این مردم بیافتد .
اگر توجه کرده باشید ما خبری رو در پیج فسیبوک گذاشتیم که هیئت شمال سوریه دمکراتیک با دولت بشاراسد در سوریه برای مذاکره به توافق رسیده‌اند.

منبع این خبر از بی بی سی بود ،و اگر مضمون و محتوای خبر را از سایر خبرگزاریها هم دنبال کنیم همه به یک نکته مهم اشاره می کند و آن هم اینکه شورای سوریه دمکراتیک مورد حمایت آمریکا است ،تاکید بر مورد حمایت بودن این شورا از طرف آمریکا در این خبر بسیار مهم است ،در همین زمان ما در برنامه روح الله زم و بیژن فرهودی که برای جمعه گذشته بود به تاریخ (-) که دوستان راپەرین کوردستان چند دقیقه آنرا جهت تحلیل آماده کردند.
در آن روح الله زم به مسئله ایی اشاره می کند که آنرا باز می کنیم و امیدوارم که این پیامها به ملت کوردستان کسانی که منافعشان در گروه جریان و دسته ایی به هم وابسته است برای چند لحظه‌ای وجدان انسانی خود را بیدار کنند و تلاش کنند که این جریان را عوض کنند.
توجه کنید ما خیلی وقت پیش گفتیم که برنامه ایی در کار است و دولت آمریکا پشت دولت ایران است واین دو باهم هماهنگ هستند ،یادتان می آید زمانی آمریکا گفت ملت سوریه را در مقابل داعش حمایت می کنم خط قرمز برای رژیم اسد تعیین کرد و گفت مردم سوریه در مقابل قصابی مثل اسد حمایت می کنم، باید خوب یادمان باشد آمریکا با این شعار وارد خاک سوریه شد اما اسد دهها بار از بمب شیمایی استفاده کرد ولی آمریکا در مقابل هیچ کاری نکرد این اواخر ترامپ چند موشک پرتاب کرد و امروز آمریکا نظام اسد را در سوریه تثبیت کرد و تمام مخالفان اسد را از بین برد و گردن کلفت های دولت اسد را ازبین برد، همه به خوبی می دانند که داعش ساخته و پرداخته چه کسی بود و این سناریو داعش کجا قرار دارد و قرار است به چه سمتی برود.
در مذاکره اول این هیئت شورای دمکراتیک سوریه با دولت اسد قرار شده است مناطق عربی و اکثراً عربی و البته کورد هم در آنجا ساکن می‌باشند مثل سد فرات و رقه تحویل دولت اسد داده شود،سوال بزرگی اینجا به ذهن می آید وقتی قرار است مناطق عربی را تحویل بدهید چرا عربهایی در شورا هستند و اسم این هیئت را گذاشته اید شورای دمکراتیک شمال سوریه؟
ما گفتیم در پروژه ایران بزرگ فرهنگی که غرب برای ایران گذاشته و قرار است تمام خاورمیانه همراه با کل کردستان زیر چکمه های دولت استعمارگر ایرانی و در اصل زیر دست غرب باشد ،اینان سناریوی کانتون بازی راه می اندازند توجه کنید تنها برنامه ایی که می تواند بدون اینکه دولتی مشخص و شناسنامه دار در سازمان ملل درگیر بشود ،عده ایی مردم با نام گروه و جریان دسته بندی می کنند و یک جنگ داخلی راه می اندازند در خاورمیانه جنگ آغاز بشود. تحلیل هایی که ما در گذشته انجام دادیم برخلاف تمام تحلیلهایی بود که در فضای رسانه ایی دست به دست می شد و موجود بود تمام خبرگزاریهای دنیا و خبرگزاریهای فارسی و خبرگزاری به اصطلاح اپوزیسیون انجام می دادند و احزاب کوردی هم همینطور.

سوال !

دولت اسد توانسته است بر سر تمام مخالفان بزرگ خود فائق شود چرا باید به پ ک ک در کردستان سوریه باج بدهد ؟
چرا باید بشار اسد به کوردها باج بدهد؟
قدرتش به آنها نمی رسد یا کوردها بخشی از خودش می‌باشند؟
قدرتش به آنها نمی رسد یا قسمتی از پلان و برنامه هستند که ارباب بزرگ برای آنها پیش بینی کرده است ؟
اینکه درتنظیم خبرها پ کک و ی پ گ را باعنوان کوردها نام می برند و اول اصرار بر اینکه اینها کوردها هستند و دوم اصرار براینکه اینها تحت حمایت دولت آمریکا هستند. در حالیکه کوردهای زیر مستعمره سوریه چنان دل خوشی از پ ک ک ندارند.
سوال، مگر آمریکا رژیم صدام حسین را ساقط نکرد چرا در عراق، کوردستان عراق مستقل درست نکرد که هیچ، کرکوک را هم از آنها پس گرفتند. الان چطور قرار است در سوریه کوردستان مستقل به آنها داده شود؟
چطور تعبیر می شود ؟ اینجا اصرار بر اینکه قرار است شمال سوریه ای مستقل تحت لوای حاکمیت اسد تشکیل شود را ما به یک سری اتفاقات ربط می دهیم ، ما یادآوری می کنیم خبرهای جعلی و تحلیل های جعلی که برای ملت کورد انجام می دادند، همگی هدفمند بودند.
شما یادتان می آید که هرکسی تریبونی در اختیار داشت می گفت آمریکا دشمن ایران است شما یادتان می آید که هرکسی تریبون داشت می گفت ترامپ فشار را بیشتر کرده است و می خواهد دولت ایرانی و جمهوری اسلامی را از بین ببرد.
ما گفتیم مساله سقوط جمهوری اسلامی تمام شده و جمهوری اسلامی خودش در حال تغییر دادن خودش است. لذا هرکسی که می خواهد انقلابی باشد باید ضددولت ایرانی در کوردستان باشد.
یادتان می آید در عراق مردم برعلیه دولت مرکزی تظاهرات کردند ما گفتیم این ها همه کار جمهوری اسلامی است .آمریکا در سینی زرین عراق را تقدیم ایران کرد.
ما گفتیم اتفاقات عراق برای اختلال در جریان صادرات نفت می باشد، زیرا که امریکا خود صادر کننده نفت میباشد روزی نزدیک به ١١ میلیون بشکه نفت تولید می کند لذا ما گفتیم ایران به عنوان یک عضو سازمان ملل نمی تواند خودش را با دنیا طرف کند ولی می تواند زیر لوای گروه های مختلف مسلح و قیام مردمی در شاهراه نفتی ایجاد اختلال کند. این به نفع روسیه هم هست که صادرکننده نفت میباشد. لذا آیا توافق آمریکا و روسیه بر بالا نگه داشتن قیمت نفت و کنترل چین ، اروپا ، ژاپن با استفاده از ایران و جنگ و منازعات خاورمیانه است؟ مطمئنا آینده درستی خوانش ما را اثبات خواهد کرد.
باب المندب توسط حوثی ها بسته شد ،شورشیان بصره نفت بصره را بستند ،و اینها را روحانی صراحتا به آن اشاره کرد. آیا این هماهنگی بین روحانی و اهداف آمریکا تصادفی است؟

سوال

آیا این اتفاق چراغ سبز آمریکاییها را به همراه نداشت ؟
آیا آمریکا نمی توانند حوثی های یمن را کنترل کند؟
آیا نمی تواند از باب المندب محافظت کند؟
آیا آمریکا این اتفاقات را نمی بیند ؟ آنهم کسی که ادعای قدرت جهانی و نیروی بزرگ نظامی جهان را دارد؟

ما قبلا اشاره کرده بودیم اگر ایران نیاز داشته باشد تحریمهای آمریکا برگردد خودش اعلام می کند و آمریکا هم تحریمها را شروع می کند. ما گفتیم در ایران هیچکدام از این اعتراضاتی که رخ میدهد کار مردم عادی نیست و دست سپاه در به راه انداختن این تظاهرات دیده میشود.

روح الله زم وابسته به بیت رهبری جمهوری اسلامی ،کسی است که جریان سوم که با جمعی کورد و مهدی جلالی تهرانی براه انداختند، در دقیقه ٣٨ برنامه بیان [در روز جمعه] یک حرف تازه می زند و می گوید گزینه نظامی وجود ندارد گزینه براندازی هم نیست ولی گزینه سومی هست که آقای پمپئو از آن صحبت کرده است. شرایط که به وجود آمد ٤٨ ساعت تا ٧٢ ساعت طول می کشد که گزینه سوم اتفاق بیافتد.
این کدام ٤٨ یا ٧٢ ساعت است ، تحقیق کنید که تمام مرزهای ایران ٢ ماه است که تحت کنترل شدید سپاه است و آنها را بسته اند و حتی پرنده هم پر نمی زند، این همان پوست اندازی جمهوری اسلامی است و این همان کانتون بازی که ما گفتیم.
ما گفتیم جمهوری اسلامی خودش خودش را تغییر می دهد، اپوزیسیون کوردی یک شبه به میدان آمدند و شدند برانداز ما گفتیم اپوزیسیون کوردی شما چطور براندازی می کنید ؟ جوابی ندادند، شما چرا برانداز شدید ،نگو اینها پشت پرده وعده‌هایی گرفتەاند و تاریخا کورد را با وعده فریب میشود فریب داد. ما مصاحبه ایی از دکتر خان بابا تهرانی منتشر کردیم که درآن از خاطرەای در مورد د.قاسملو نقل می کند که درزمان جنگ، صدام حسین به دکتر قاسملو پیشنهاد استقلال کوردستان ایران را می دهد و دکتر قاسملو آنرا رد می کند. به خیلی از هواداران حزبهای کوردستان برخورد و به توجیه متوسل شدند. ولی یک چیز را فراموش کردند، ما دست خودمان را بی دلیل رو نکردیم منتظر شدیم تا به آن اشاره کنند ،این خاطره متعلق به اوائل دهه شصت بود، متعلق به زمانی بود که حزب دموکرات کوردستان ایران جزو شورای مقاومت ملی ایران بود شورای ملی مقاومت ملی ایران که اعضای آن بنی صدر ،مسعود رجوی ،خان بابا تهرانی و حزب دمکرات کوردستان ایران بودند و ادعا می کردند تا ٣ ماه دیگر تهران را فتح میکنند. آقای قاسملو پیشنهاد صدام را به این دلیل رد کرد چون تصور می کرد همراه با بنی صدر و مسعود رجوی به عنوان فاتحان پا به تهران میگذارند و مقام و پست حکومتی از دولت ایران می گیرد .
این تحلیل ماست و شما اگر بخواهید ردش کنید رد کنید ولی حقیقت هیچوقت عوض نمی شود.

ما گفتیم اعتراضاتی که در ایران شروع می شود در ایران کار سپاه پاسداران است اما شما رد کردید.
ما گفتیم ذهن مردم را فاسد و مغشوش نکنید.

کسانی که تربیون به دست هستند حزب، دسته، جریان و گروه هستند. خبرنگار و سلبریتی هستند امروز تحلیلی ارائه می دهند و فردا تحلیل دیگری ارائه می دهند، بطوری که انگار نه انگار روح الله زمی روبروی تلویزیون می‌نشیند، پوزخند می زند، و جریان سوم را برای شما مهیا کرده باشد. خود ایشان دارد می گوید نه دخالت نظامی آمریکا اتفاق خواهد افتاد، نه دولت ایران را ساقط خواهد کرد، نه جنگی اتفاق می افتد و نه ١٢ ماده امریکا اجرا می‌شود. ایشان می گوید اتفاق بهتری می افتد این اتفاق در مدت ٤٨ الی ٧٢ ساعت اتفاق میافتد. مطمئن باشید مردم ایران در ٤٨ ساعت قیام نمی کنند واین را همه می دانند و در آن ٤٨ تا ٧٢ ساعت اتفاقات زیادی خواهد افتاد و تغییر تحولات زیادی اتفاق خواهد افتاد.

الان شمارا به پروژه کودار که چند هفته پیش برای تشکیل کنفدراسیون و کانتون ارائه دادند، حواله می‌دهیم

دوسال پیش ما تحلیل کردیم که به دام این بازی نیافتید به احزاب کوردستان ایران گفتیم به دام این بازی نیافتید. کانتون بازی در سوریه تثبیت شد ، پارت دمکرات کوردستان عراق از بین خواهد رفت ،کوردستان سوریه که دیگر کوردی در آن نمانده است، چرا امروز شورای دمکراتیک باقی مانده با اینکه رقه و سد فرات را هم واگذارکردند ولی باز همین اسم روی آنها هست چون پ ک ک کوردها را از سوریه بیرون کرده است و کوردستان سوریەای باقی نمانده است. جمعیت کورد را جانجا کردند در حال حاضرعرب شیعه علوی را جایگزین میکنند، الان در حسکه و کوبانی و عفرین در جاهایی که در دست این نیروها بودند عرب شیعه علوی جایگزین شده است و پ ک ک این ماموریت را به نحوه خوبی انجام داد. طبق برنامه غرب کانتونها در سوریه تصویب شد و این تغییرات خاورمیانه برنامه غرب بود. همان پروژه ایران بزرگ فرهنگی. ایران باید پروژه سوریه را تمام می کرد و به این مرحله می رسید که انجام داد.

مرحله سوم دولت ملت ایرانی است

خطاب به احزاب کوردستان شما خیلی دوست داشتید به شما بگوییم شماها خیلی بزرگ و مهم هستید و خیلی می دانید و شما به راستی مبارز هستید شما زبان تند انتقاد را نمی پذیرید. نقش شما انحراف اذهان بود خواسته یا ناخواسته، عده ایی از سران شما از این راه ارتزاق می کنند و حقوق می گرفتند و دم و دستگاه برای خودشان راه انداخته بودند که چکار کنند شما این حقیقت را می دانستید و ابزار دست جمهوری اسلامی شدید و مبارزه واقعی را در کوردستان منحرف کردید ولی جمهوری اسلامی آلترناتیو دیگری به نام پ ک ک تعریف کرد. برای کوردستان نقش شما هم تمام می شود آقایان کومله و دمکرات نقش شما هم تمام می شود.
آن ٤٨ تا ٧٢ ساعت که مهم است، وقتی تکانها اتفاق افتاد و شما خودتان هم در انتظار هستید پهلوی ایرانی بر می گردد اپوزسیون ایران همه بر می گردند شما هم برمی گردید وقتی همه تنش ها خوابید نقش شما احزاب تمام خواهد شد آنوقت یا اعضای شما را حل می کنند،  عفو می کنند سران شماها که پاسپورت دارند از حزب بیرون می آیند و بە اروپا میروند و یا جنگ بین شما به راه خواهند انداخت.

اما ملت کوردستان !

پروژه پانزده میلیون کورد کوردستان ایران در حال پیادە شدن می‌باشد و خیلی خوب در حال جا افتادن است ولی امید ما و همراهانمان این است که این پروژه را از خط خارج کنیم اگر توانستیم که توانسته ایم ولی اگر نتوانستیم کوردستان ایران برای همیشه از بین خواهد رفت.

شما اعضای پ ک ک و گریلاها و سربازان پ ک ک فکر نکنید خیلی زرنگ می‌باشید، منتظر اسلام سلفی باشید, دقیق مثل سوریه برای شما رو می کنند. منتظر ورژن و نسخەای از داعش باشید که با آن شهرهای کوردنشین را ویران کنند و مردم کورد را آواره شهرهای دیگر مثل تهران ،کرمان و کرج کنند.
کوردستان را بر سر یکدیگر نابود می کنید مقصر و مسبب این اتفاق شما خواهید بود.
ما به شما سند می دهیم از کی؟

از همان صدای مردم و آمدنیوز و روح الله زم پسر آیت الله زم ،کسی که عکس اعضای حزب دمکرات را در روستاهای کوردستان منتشر می کند ودمکرات به آن افتخار می کند همان که با جریانات کوردی به توافق رسیده و جریان به اصطلاح سوم را راه انداخته و لحظه به لحظه خبر از اعتصابات در همه جای ایران می دهد و هر لحظه خبر می دهد که ایران بی نظمی و آشوب است و سپاه پاسداران در موضع خوبی نیست، آمریکا می خواهد به ایران حمله کند و …. این همان آمد نیوزی است که ادعا میکند قرار نیست آمریکا حمله کند و اتفاقی نمی افتد ولی در مدت ٤٨ تا ٧٢ ساعت گزینه سوم اتفاق می افتد.
الان دیدید که همه این شلوغ کاریها کار خودشان بود؛ جامعه به پا خواسته ،مردم مشکل معیشتی دارد، اینکه این سیستم کارآمد نیست و یکباره  فدرالیسم خوب است و بعدبحث کنفدراسیون و دی سنترال کردن یا عدم تمرکز.

نکته: دی سنترال کردن معنا دارد که کنترل پول و ارتش و قانون در دست خودمان باشد

عدم تمرکز یعنی نهادها و موسسات یک دولت در دست خودمان باشد نه چیزی که اینان می گویند، مثلا کانتون تشکیل بشود اما مجددا تصمیم گیری در مرکز باشد. عدم تمرکز و دی سنترال کردن به این معنی نیست اسمش را عوض کنیم، نام استان را کانتون بگذارید، ادعا کنید که بله دی سنترال کردیم ، دوباره فلەای مردم را پای صندوق رال بیاورید و بگویید بفرما انتخاب کنید.
کدخدا حسین دوباره بشود کدخدا ،اما در تهران پول چاپ بشود، فرمان بیاید، قانون تصویب بشود، ارتش مرکزی باشد، تمام معاملات داخلی و خارجی در مرکز انجام بشود.
مجددا برادران کانتون باز [کوردستان سوریه نابودشده] ،پروژه را جا بیندازند.

پارت دمکرات کوردستان عراق، برادران بارزانی به شما گفتیم قرار است شما هم بروید … عجله نکنید.
این اتفاقات دست غرب است اما شما فکر می کردید کار جمهوری اسلامی است اما این کار غرب و امریکاست. این بابا آمریکاست.

مگر همین کودار همان کوداری نیست که می گوید ضد امپریالیزم هستم مگر این ی پ گ همان پ ک ک نیست و همین کودار همان پ ک ک نیست ؟
برادران نخبه ،آقایان تحصیل کرده ،روشنفکران کورد ،انقلابیون آنارشیست کورد چرا خودتان را گول می زنید ؟
اگر شما آنارشیست و ضد امپریالیسم هستید چطور شمال سوریه دمکراتیک تحت حمایت آمریکا هست ؟ شما چگونه آنارشیستی هستید که تحت حمایت آمریکا هستید، شما چگونه ضد امپریالیستی هستید که همزمان متحد آمریکا هستید ؟
یکی باید این سوال را از خودش بپرسد و این تناقض را چگونه حل کنیم؟

چه کسی در منطقه امپریالیست است ؟
بشار اسد ؟
جمهوری اسلامی؟
ترکیه ؟
عراق؟
آمریکا؟
روسیه ؟
کدام یک امپریالیست نیست در منطقه و شما با آنها در ارتباط نیستید و با آنها می جنگید؟
آفتاب به این واضحی ، انسان باید با چه زبانی با اینها صحبت کند .
شما چطور ضد امپریالیست هستید و در همان زمان در دامن امپریالیست هستید ؟
امپریالیست از شما حمایت می کند و می‌روید مذاکره می کنید.

ملت کوردستان
کانتون بازی برای کوردستان ایران هم در راه است این فدرالیسم بازی که رضا پهلوی از آن صحبت می کند همه ایرانی و همه بچه فارس ها از آن صحبت می کنند این کار دولت ایرانیست و کانتون در راه است، اما ملت کردستان ایران دو سال است که می گوییم دچار احساسات نشوید گول شلوار کوردی نخورید.
شخصی از کوردستان سوریه گفت ما در خواب محاصره شدیم بیدار شدیم دیدیم پکک ما را قورت داده است ،بیدار شدیم دیدیم ی پ گ ی پ ژ درست شدو ما هیچ چیزی نداشتیم.
ما آمده ایم این را بگوییم که یک شبه پ ک ک شما را قورت ندهد یک شبه تبدیل به کانتون بازی و هەوال بازی (رفیق بازی) و شلوار کوردی نشود
بگویید کوردستان است و مستقل شده و حالمان خیلی خوب است و دمکراتیک شده است و….
اینطور نیست چطور برای چیزی که زحمت نکشیده اید، چطور یک شبه صاحب استقلال می شوید؟
این نقشه ایی است که دنبال آن هستند برای قوی نمودن پ ک ک می باشد و کوردستان ایران مثل کوردستان سوریه ویران و نابود خواهد شد
جمعیت مارا کوچ خواهند داد و آواره شهرهای دیگر خواهند کرد و ترکیه و ما را به جان هم خواهند انداخت و این جنگ را به وسیله ما به راه خواهند انداخت. انتهای این داستان ملت کورد نابود می شود، صاحب کوردستان هم نخواهیم شد. اما تغییر بازی ممکن است اگر بخواهیم.

ما اگر جنگی بخواهیم بکنیم باید برای کیان خودمان باشد اگر هزاران کشته بدهیم و حتی اگر کوردستان ویران شود اشکال ندارد اما نه اینکه کوردستان به فرمان تهران یا امریکا ویران شود به خاطر اینکه نوکر فارس و دولت ایرانی بشویم.

ملت کوردستان از این دوستان کانتون باز بپرسید چرا باید بشار اسد به شما باج بدهد وقتی که ترکیه هم دشمنتان است شما ضد امپریالیست هستید و ضد آمریکا و روسیه بشار اسد چرا باید به شما باج بدهد ، دولت ایرانی اگر دشمن شماست چرا باید به بشار اسد اجازه بدهد که بشار اسد به شما حق بدهد ؟

بروید از آنها سوال کنید
چطور دولت ایرانی حاضر است کورد کوردستان سوریه صاحب کیان خودش شود و مستقل شود ؟ چرا ؟
وقتی بشار اسد توانست احرارشام و جبهه النصره و جیش الحر و هزاران گروه دیگر را ازبین ببرد نمی تواند شما را از بین ببرد در حالیکه آن طرف مرز هم ترکیه است و ترکیه هم دشمن شماست، چگونه است؟
الا اینکه این کانتون برنامه هایی به دنبالش است کوردستان ایران و عراق و سوریه را به هم متصل می کنند به وسیله شما ،شما نوکران دولت ایرانی شما کوردستان را مثل کوردستان سوریه نابود می کنید جمعیت مارا کوچ می دهید جنگ داخلی درست می کنید هر کس اعتراضی کند دار می زنید
جنگ ترک را با ما شروع می کنید و کوردستان ایران را نابود می کنید برای دولت ایرانی برای شیعه ، شیعه منظور دولت سیاسی است.

و اما احزاب کوردستان ایران شما چرا خیانت کردەاید زیرا که نقش شما این بود ملت کورد را منحرف و گیج کند. در آن دقایق آخر باید کاری می کردید که کوردستان دچار لغزش نشود و راحت بیفتد در دام پکک و کانتون بازی و دقیقا این نقش را بازی کردید و برایش آماده شدید با عجله و به خاطر نادانی خودتان جلو رفتید که این کار را انجام بدهید نقش شما تمام است
بعد از آن ٤٨ تا ٧٢ ساعت نقش شما هم تمام است، یا در پکک هضم خواهید شد یا توسط آنها سرکوب خواهید شد باید خوب بدانید و کوردستان ایران را حتما به سمت جنگ داخلی سوق خواهند داد، و ما باید جلوی این پروژه را بگیریم و انقلاب کنیم.

لذا خطاب به ملت کورد است
ملت کوردستان حافظه تاریخی داشته باشید کسانی که تحت تاثیر بمباران رسانه ایی واخبار هستید بروید خبرهای هفته گذشته و سه هفته پیش و امروز را باهم مقایسه کنید همه با هم تناقض دارند همان کسانی که به عنوان خبرنگار و حقیقت مطلق جلو آمدند .

ملت کوردستان

نظامی به اسم جمهوری اسلامی نمی ماند خودشان تغییر رژیم می دهند خودشان یعنی طبقه حاکم فارس تغییر می دهند فرم و اسم آن تغییر می کند و بزرگترش می کنند حتما در آن آزادی های فردی مثل پوشش در آن وجود دارد ،مثل دوران قبل از انقلاب و زمان شاه و…
از حاشیه [کشورها] آتش جنگ بزرگ خاورمیانه شروع می شود، در ایران از کوردستان شروع می شود کانتون بازیهای کوردستان در راه است.
وقتی ما می گفتیم، شلوار کوردی ،کوردی حرف زدن، پیشمرگه بودن و گریلا بودن هیچکدام از اینها فاکتوری برای مبارزات واقعی کورد نیست، چون چنین لحظاتی را پیش بینی می کردیم وقتی آن دوست گفت ما زمانی از خواب بیدار شدیم دیدیم پ ک ک مارا قورت داده است، و وقتی شبی از خواب بیدار شدید و در دیواندره و سقز یا هر شهر کوردستان شنیدید گوریلا (گریلا) نازل شده است به استقبال آنها نروید برای آنها گل سرخ نبرید چون دام است.
در آن ٤٨ ساعت تا ٧٢ ساعت کوردستان تکان شدیدی خواهد خورد و کسی را می خواهد که آنرا دچار لغزش کند تا جمهوری اسلامی نتواند آنرا کنترل کند . به وسیله پ ک ک سعی می‌کنند چنین اتفاقی نیفتد. احراب کومله و دموکرات در دام توهمات خودشان گیر افتاده اند ،ناتوان و بی دست و پا شدەاند، فلج و همکار دولت استعمارگر هستند. نمی‌دانند پ ک ک مثل قارچ سبز خواهد شد، عجله نکنید این برنامه در سوریه اجرا و تثبیت شد، جریان شریانهای نفتی هموار شد، جنگ بزرگ را شروع خواهند کرد. آگاه باشید ما فقط یک کار می توانیم انجام بدهیم به هیچ کدام از این سازمانها سیاسی نیرو ندهیم ملت کوردستان، اگر چهار گریلا وارد خیابانها شد جذب آنها نشوید اسلحه بدست آورید، نیروی مردم خود شمایید باید قدرت را از دست آنها بگیریم معادل (ترازیاگ)؟

بدانید که آن ٤٨ یا ٧٢ ساعت زمان حیاتی است اگر بتوانیم کنترل را در دست بگیریم اما اگر پرچم یک حزب را بلند کردید بدانید در دام بازی ایران و امریکا افتاده اید ، حواستان باشد این اخطار به شما است  ،زیرا که در ٢ سال گذشته ما قدم به قدم به شما هشدار دادیم ما به شما گفتیم و شما زمانی متوجه شدید که اتفاق افتادە باشد.

چندی پیش ظاهرا اعتراضات عراق در بصره بر ضد حکومت ایرانی بود، ما گفتیم که شریان نفت عراق بوسیله ایران و آمریکا مورد هدف قرار گرفته‌است. امروز دیگر حرفی ندارند بگویند دیروز هرچی داشتند گفتند مردم کوردستان کسانی که یه شبه و یک تنه می خواهند جمهوری اسلامی را ساقط کنند این فرم جدید است جمهوری اسلامی خودش این بازی را راه انداخته است که گویا جمهوری اسلامی می رود، نظامی به اسم جمهوری اسلامی می رود و تمام شده است ،برای این پروژه میلیاردها دلار هزینه صرف شده و زمان برای آن اختصاص داده شده است.

کورد انقلابی کوردیست که ضد دولت ایرانی باشد

ملت کوردستان
خطاب به ملت کوردستان اعلام میکنیم این اتفاق خواهد افتاد. ما باید در فاصله دو روز تا سه روز که دولت ایرانی پوست میاندازد که خودش را تغییر بدهد وقت داریم در کوردستان اوضاع را بدست بگیریم، اگر به دام هرکدام از احزاب و دسته ها و سازمانها بیفتید در دام ایران افتاده اید در دام پکک یا دمکرات و کومله.

ما به جنبش همگانی نیاز داریم، در حال حاضر، آینده را نمی دانیم ،هفته آینده را نمی دانیم.

اما احزاب، فعالان، و دلسوزان کوردستان بدانند، اعضای آنها هم بدانند که تا این لحظه ، خودتان و حزبتان و سرکرده های حزبتان دارید در راستای اهداف استعمارگری دولت ایرانی تلاش می کنید و شما را راضی کرده اند، وظیفه شما اینست که جنبش آزادی خواهی کوردستان را منحرف کنید تا این لحظه خودتان شاهد هستید ما هرتحلیلی را در رابطه با فضای سیاسی کوردستان و خاورمیانه انجام دادیم درست از آب در آمد.بگذارید روسیاه تاریخ نباشید روسیاه مردم نشوید .

این نقشه ایران و آمریکاست ،این دوتا با هم متحد هستند.

این را قبول کنید که ایران و آمریکا باهم متحدند، اگر آن روز این اتفاقات افتاد، تک تک شما که کمک نکردید باید به دست مردم کوردستان به دار آویخته شوید. چون ما اخطار دادیم به شما ، مثل کوردستان سوریه ویران شد، شما در این ویرانی دست داشتید.

به جایی اینکه کوردستان را به سمت استقلال ببرید به آغوش ایرانی بردید و به آغوش پکک انداختید. یک عضو، یک هوادار شما حق زندگی ندارد چون در ویران کردن کوردستان نقش زیادی داشتید. با اصرار بر حماقت خودتان ملت کورد را ویران کرده اید، پررویی حدی دارد مرزی دارد ،خشک مغزی هم حدی دارد.
شما اگر ذره ایی وجدان انسانی در وجودتان مانده است به راه درست خواهید آمد ودرست عمل خواهید کرد.

ملت کوردستان بگذارید چیزی خدمتان عرض کنیم.

جمهوری اسلامی فیلمی در مورد رامین تولید کرده ببینید،یادتان می آید ما لیستی از فعالین مدنی درجه یک، جامعه مدنی را معرفی کردیم و کاردکرد هرکدام از آنها را گفتیم یادتان می آید گفتیم چه کسانی دستشان به خون تیم رامین و دوستانش و خانواده اش دست دارند، جامعه مدنی و به آنها گفتبم این خون از دستان شما پاک نخواهد شد.
یک ماه بعد از آن جمهوری اسلامی فیلمی از اعترافات رامین حسین پناهی گرفته اند خود فیلم هیچ چیزی نیست، فقط یک پیام در آن هست جمهوری اسلامی که میخواهد بگوید اشراف امنیتی زیادی دارد، سربازان گمنام امام زمان چنان به منطقه اشراف دارند که پرنده هم نمی تواند پر بزند، مکررا دو بار در فیلم می گوید تیم رامین اتفاقی در کمین می افتند.

توجه کنید دو بار پشت سر هم می گوید تیم رامین اتفاقی در دام افتادند، این در جواب ما آماده شده‌است و این برای پاک کردن[خیانت] ردپای فعالین جامعه مدنی ،ما آمار دقیق داریم که چه کسانی این تیم را لو داده است.

بدانید صدای این جنبش جمهوری اسلامی و دولت ایرانی را وادار به واکنش کرده است .
و اما آقای حسن شرفی حزب دمکرات که برگشتید گفتید شما فعالیت مسالمت آمیز انجام می دهید و NGO ها متعلق به شماست ،و یادتان نرود کودار گفت است که NGO ها و فعالین مدنی دارای همان وزن احزاب هستند. در حقیقت به نظر میاید شما هم وارد بازی پکک و دولت ایران شدەاید. آقای شرفی شما چطور ارتباط تشکیلات سازمانی خودتان با NGO ها لو می دهید تا دولت ایرانی متوجه شود. آقای شرفی اگر جمهوری اسلامی مجال کار دمکراتیک به وسیله NGO ها را می دهد برای چه مسلح هستید و اسلحه در دست گرفته اید اردوگاه دارید و بیرون هستید اینها پرسش های جدی هستند اشتباه نیست, این نشان از پریشانی فکری است. راس هرم سر یک جریان وابسته است بماند اعضای شما این را نپذیرند شما زمانی لب باز مینی مشخص است که چقدر ناتوانی. ایم شما مسئول از بین بردن ١٥ میلیون کورد تحت استعمار ایران هستید.
پروژه دارد جلو می رود روزها و هفتەهای آینده تمام خواهد شد در ماههای آینده ما شاهد پایان این پروژه خواهیم بود ،و تنها چیزی که این وسط از بین می رود مال ما ،خانواده، عزیزان ما و کوردستان ماست به دست شما، خودتان و اعضا و هوادارهایتان با حماقت احمقانه و سرسپردگی و پول ناچیزی، شمایی که در دام پکک، دولت ایرانی و آمریکا افتاده‌اید.

شما ملت را فروختید انسانیت را فروختید
تمام این حرفها، همه یک به یک، در مورد آن صحبت کرده ایم الا یک مساله.

خطاب به ملت کوردستان

خبرهایی که بیرون می آیند را تعقیب کنید ،این اتفاق که ما گفتیم در کوردستان خواهد افتاد ،لذا مهمترین کار اینست که به هیچکدام از اینها نیرو ندهید، سلفی ها را سرکوب کنید، اجازه ندهید سلفی در هیچ شهری سربلند کند ، ملت کوردستان در مدت آن ٤٨ یا ٧٢ امکان دارد تکانهای شدیدی اتفاق بیفتد و جامعه از نظم فعلی که وجود دارد خارج شود کسانی که مسلح هستند می توانند کنترل را بدست بگیرند. زیر نظم سازمانی هیچ گروهی قرار نگیرید، محله به محله، کوچه به کوچه می توانید خودتان را سازماندهی کنید و ما می توانیم این را از دست آنان خارج کنیم می توانیم این کار را انجام بدهیم و گرنه به غیر از این باشد شما از ترس اینکه نمیرید بدتر به سرتان می آید، آواره می شوید، کشته می شوید.

این آخرین اخطار و هشدار است.